Държим се доста добре, въпреки атаките, сега започваме генерален процес на поправяне на малки бъгове, на база на опита на другите валути…

Нова версия на софтуера – обновете, фиксиран е важен бъг, свързан със сигурността…

Ето, че стигнахме до първия „бъг“. Тъй като е свързан със сигурността, няма да влизаме в детайли за какво иде реч. Такъв е канонът при бъговете.

Откровени заплахи за целия „Левкойн“, от страна на собственика на втория пул – като копаете там, му помагате да занули собствените ви пари